FB

Videá:


play Rosi funsports odborne a zapožičaním materiálu asistovalo pri tvorbe reklamného spotu. Doska: BIC Techno 293 OD. Plachta: North Sails ID 4,5. Neoprén: ION Strike Semidry. Lokalizácia: Vajnorské jazero.

play Filmová spomienka na letnú návštevu letiska Slavnica v roku 2010. Hudba: Whisky

play Rozhovor so surferkou Maťou a Jopym. Ten riversurf ROSI v pozadí píše!

play Skyeye sa opäť posnažili a predstavili nám inú formu vnútrozemského surfingu. Jazdí Maťa Valková.

play Autori tohoto klipu - Jopy a Mates - mi umožnili premietnuť ho na mojej stránke. Ukážka toho, ako možno surfovať hneď tesne vedľa Bratislavy...

play Raz mi na Guláške pri severnom vetre kameraman Dugo zo Senca zavesil na plachtu veľkú kameru vo vodotesnom púzdre a natočil zopár záberov, z ktorých som zostrihal tento klip. Plachta North Sails Duke 4,5 síce stratila po namontovaní ťažkej kamery jazdné vlastnosti, ale na filme to ani veľmi nevidno.

play Umelecký dokument z jazera Guláška.

play Icekitewing a icewindsurfing v Senci vo februári 2012.

play V polovici 90-tych rokov 20. storočia raz v zime napadlo dostatok snehu na to, aby bola v centre Bratislavy skvelá snowboardovačka.

play Majsterky sveta z vodného vleku v Abu Dhabi, december 2011.

play Časť filmu Roba Sitára o medzinárodne uznávanej snowboardérke Dade Darilovej z Bratislavy, natočeného na Semmeringu v prvej polovici dvetisícich rokov. Dada patrí k ľuďom, ktorí po páde vždy vstanú a idú ďalej!

play Film režiséra Vladimíra Balka, o ktorom sa viac píše v sekcii BLOG v článku O Pete Cabrinhovi.

play gulaska 17.7.2011

play Spomienky na Pelješac.

play Niečo z drz-stného wakeboardového prostredia Zlatých pieskov: Katka Janečková - Majsterka Slovenska a štvrtá na Majstrovstvách sveta v Turecku vo svojej kategórii.

play Jeden z najúspešnejších Rosiho filmov o pretekárskom freestyle priamo z jeho najobľúbenejšieho spotu - z chorvátskeho Pelješacu.

play Prvé dva freestyle world cupy v Podersdorfe (AUT) v rokoch 1999 - 2000 Rosiho kamerou.

play Rozhovor do relácie Deka JOPO + Rosi v Senci niekedy okolo roku 2000.