FB

Videá:


play Rosi funsports odborne a zapožičaním materiálu asistovalo pri tvorbe reklamného spotu. Doska: BIC Techno 293 OD. Plachta: North Sails ID 4,5. Neoprén: ION Strike Semidry. Lokalizácia: Vajnorské jazero.

play Filmová spomienka na letnú návštevu letiska Slavnica v roku 2010. Hudba: Whisky

play Rozhovor so surferkou Maťou a Jopym. Ten riversurf ROSI v pozadí píše!

play Skyeye sa opäť posnažili a predstavili nám inú formu vnútrozemského surfingu. Jazdí Maťa Valková.

play Raz mi na Guláške pri severnom vetre kameraman Dugo zo Senca zavesil na plachtu veľkú kameru vo vodotesnom púzdre a natočil zopár záberov, z ktorých som zostrihal tento klip. Plachta North Sails Duke 4,5 síce stratila po namontovaní ťažkej kamery jazdné vlastnosti, ale na filme to ani veľmi nevidno.

play Umelecký dokument z jazera Guláška.

play Icekitewing a icewindsurfing v Senci vo februári 2012.

play V polovici 90-tych rokov 20. storočia raz v zime napadlo dostatok snehu na to, aby bola v centre Bratislavy skvelá snowboardovačka.

play Majsterky sveta z vodného vleku v Abu Dhabi, december 2011.

play Film, ktorý som pripravoval na festival a nikdy som sa ho nezúčastnil. Ak niekto hovorí, že boli neregulérne podmienky, tak nemal pravdu: všetci mali podmienky úplne rovnako zlé!

play Časť filmu Roba Sitára o medzinárodne uznávanej snowboardérke Dade Darilovej z Bratislavy, natočeného na Semmeringu v prvej polovici dvetisícich rokov. Dada patrí k ľuďom, ktorí po páde vždy vstanú a idú ďalej!

play Film režiséra Vladimíra Balka, o ktorom sa viac píše v sekcii BLOG v článku O Pete Cabrinhovi.

play gulaska 17.7.2011

play Spomienky na Pelješac.

play Niečo z drz-stného wakeboardového prostredia Zlatých pieskov: Katka Janečková - Majsterka Slovenska a štvrtá na Majstrovstvách sveta v Turecku vo svojej kategórii.

play Jeden z najúspešnejších Rosiho filmov o pretekárskom freestyle priamo z jeho najobľúbenejšieho spotu - z chorvátskeho Pelješacu.

play Prvé dva freestyle world cupy v Podersdorfe (AUT) v rokoch 1999 - 2000 Rosiho kamerou.

play Rozhovor do relácie Deka JOPO + Rosi v Senci niekedy okolo roku 2000.